COACHING RELACJI

Coaching relacji adresowany jest do osób, które chcą pracować nad relacjami w swoim życiu, zarówno z samym sobą, z najbliższymi, jak i współpracownikami.

Coaching relacji prowadzę na Śląsku, w następujących miastach: Katowice, Bytom i Dąbrowa Górnicza.

Tworzenie zdrowych relacji, to umiejętność pozwalająca zaspokoić potrzeby przynależności oraz potrzeby funkcjonowania w społeczeństwie. Co więcej, to najlepsza metoda by zapewnić sobie sukces w każdej dziedzinie życia. Trudno jest znaleźć obszar gdzie nie budujemy jakiś relacji. 

Mimo iż, dobre relacje są kluczem do dobrego życia, to proces ich tworzenia jest jednym z najtrudniejszych, z jakim boryka się wielu ludzi.

Relacja to coś więcej niż dobre stosunki z innymi osobami. To system, który wymaga harmonii i balansu. To umiejętność połączenia życia rodzinnego z rozwojem zawodowym. Istotne jest pogodzenie tych aspektów, by jedna dziedzina życia nie przygniotła drugiej. Podczas pracy z klientami obserwuję, że głównym źródłem wielu problemów jest zachowanie równowagi miedzy różnymi dziedzinami życia. Brak balasu w życiu to przepis na kryzysy relacyjne.

Koncept znalezienia równowagi w życiu i zobaczenia, że relacje i sytuacje są częścią systemu jest prezentowany w nurcie psychoterapii systemowo-ericksonowskiej. Ponieważ jestem na drodze do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w tym nurcie, to proces tworzenia satysfakcjonujących i zbalansowanych związków jest mi szczególnie bliski.

Jako trener umiejętności psycho-społecznych prowadzę moich klientów w kierunku rozwinięcia i zbalansowania życia zarówno w relacjach rodzinnych, biznesowych, jak i społecznych.

KOGO ZAPRASZAM NA COACHING RELACJI?

Wszystkie osoby, które:

 • czują, że relacje w ich życiu nie dają im satysfakcji
 • chcą stworzyć dojrzały związek pełen szacunku
 • nie potrafią zbudować stałych i stabilnych związków
 • zatraciły relację z samym sobą i chcą nauczyć się samoakceptacji
 • pragną nauczyć się komunikować swoje potrzeby, oraz zrozumieć potrzeby innych
 • szukają życia w harmonii i balansu
 • muszą poradzić sobie z oczekiwaniami innych
 • chcą rozwinąć w sobie postawę asertywną, zwłaszcza w sytuacjach konfliktowych
 • borykają się z tworzeniem nowych relacji, bądź utrzymaniem starych

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ TOBIE W CZASIE COACHINGU RELACJI?

 • wspólną analizę Twoich przekonań dotyczących siebie, innych oraz świata bazując na technice Racjonalnej Terapii Zachowania
 • wsparcie w czasie pracy nad samoakceptacją
 • pomoc w odszyfrowywaniu sygnałów komunikacyjnych
 • naukę konkretnych narzędzi, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem oraz innymi emocjami wywołanymi w kontaktach z innymi
 • asystę w określaniu Twoich mocnych stron, na których rozwiniesz swoje relacje z innymi
 • pomoc w zrozumieniu i zmianie schematu, który rządzi Tobą w relacjach z innymi

*Warto pamiętać, że coaching nie jest konsultacją psychologiczną ani psychoterapią. W odróżnieniu od nich skupią się na teraźniejszości i przyszłości. Natomiast, to co liczy się najbardziej, to fakt iż zarówno coaching jak i terapia na celu mają pomoc ludziom. Pomoc w ich wysiłkach na rzecz rozwoju, poradzenia sobie ze swoimi problemami oraz zwiększenia efektywności w życiu.

MIEJSCE SPOTKAŃ

Sesje odbywają się w jednym z moich gabinetów na Śląsku, do które znajdują się w Katowicach, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej i Bytomiu. Dodatkowo, jest też możliwość umówienia spotkań w dowolnym miejscu, lub za pośrednictwem Skype, telefonu lub innych komunikatorów.

Spotkania coachingowe odbywają się w atmosferze partnerskiej. Zachowane są wszelkie zasady poufności i szacunku dla Twoich wartości.

Cena: 60 min – 100zł

Umów się na konsultację by się zapoznać oraz określić, w jakim momencie życia się znajdujesz i jak możesz stworzyć lub wzmocnić swoje relacje.

Przewiń do góry