COACHING INDYWIDUALNY

W coachingu indywidualnym jedną z najważniejszych cech jest skupienie się wyłącznie na teraźniejszości i przyszłości.

‚Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić, to, czego uczeń nie umie. Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć’ /A. Einstein/

Jednym z głównych założeń coachingu jest zasada, że każdy człowiek posiada wszystko co potrzebne, wszystkie możliwe zasady, by osiąnąć swój zamierzony cel i zrealizować swój potencjał. Rolą coacha, tak jak nauczyciela z prawdziwego zdarzenia z powyższego cytatu, jest pomóc klientowi ujawić i wykorzystać to co w nim już jest. 

W czasie sesji coachingowej nie przepracujesz swoich problemów z przeszłości, ale nauczysz się jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i stworzyć przyszłość, w której chciałbyś żyć. 

 

Dlaczego warto nawiązać współpracę?

Jeśli pragniesz zmian oraz rozwoju, to warto uzmysłowić sobie, że bardzo trudno być trenerem samego siebie. Żaden sportowiec tak nie pracuje, a przynajmniej żaden z tych którzy odnoszą sukcesy. Jako coach pomogę Ci odkryć wiedzę o sobie samym oraz o Twoim potencjale. Pomogę Ci zobaczyć siebie z innej perspektywy, byś osiągnął swoje cele. 

Dodatkowo jako praktyk Racjonalnej Terapii Zachowań pomogę Ci skupić się na konkretnych rozwiązaniach problemów, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu harmonii.

Na proces coachingowy patrzę kompleksowo,  jestem także w trakcie akredytowanego kursu psychoterapii systemowej (nurt ericksonowski), który własnie oprócz nastawienia na efektywność działania, człowieka widzi wielowymiarowo. Takie podejście pozwala na uruchomienie zasobów w kliencie, a co za tym idzie wywołanie zmian. 

KOGO ZAPRASZAM NA COACHING INDYWIDUALNY?​

Osoby, które:

 • dążą do realnej zmiany w życiu
 • starają się rozwijać swoje kompetencje interpersonalne lub zawodowe
 • chcą pracować nad swoim rozwojem, by stać się bardziej asertywne, rozwinąć pewność siebie, bądź poradzić sobie ze stresem i emocjami
 • usiłują zmienić swoje nawyki i przekonania, by w efekcie sprawniej funkcjonować
 • pragną stworzyć szczęśliwy związek, pogłębić swoje relacje lub rozwiązać kryzys
 • marzą by poznać i zrealizować swoje cele, a nie potrzeby i oczekiwania innych

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ TOBIE W CZASIE COACHINGU INDYWIDUALNEGO?

 •  towarzysząc Ci w procesie, wskażę Ci jak Ty sam możesz określić nowe cele życiowe i zawodowe
 • pomogę Ci zrozumieć Twoje potrzeby, na podstawie, których zbudujemy odpowiedni plan motywacyjny
 • wspólnie zanalizujemy Twoje talenty i umiejętności, które umożliwią podniesienie poczucia własnej wartości i osiągnięcie sukcesu
 • skupimy się na relacjach i kryzysach w Twoim życiu, by znaleźć w nich wzory, nawyki i przekonania, które kierują Tobą zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym
 • razem poszukamy rozwiązań, które poprawią jakość Twego życia
 • na Twoją sytuacje spojrzymy kompleksowo i wielowymiarowo, tak by dotrzec do tego co jest Twoje, a nie oczekwianiem innych 
 • dam Ci przestrzeń byś mógł się zastanowić co jest Twoim faktycznym celem, a co rezultatem oczekiwań innych oraz własnych.   

MIEJSCE SPOTKAŃ

Spotkania coachingowe odbywają się w atmosferze partnerskiej, z zachowaniem wszelkich zasad poufności i szacunku do Twoich wartości.

Sesje prowadzone są w dowolnym miejscu wybranym przez Ciebie, bądź w jednym z moich gabinetów: w Katowicach, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej lub Bytomiu. Dodatkowo istnieje możliwość odbycia sesji przez Skype, telefon lub inne komunikatory.

*Warto pamiętać, że coaching nie jest konsultacją psychologiczną ani psychoterapią.

Cena: 60 min – 100 zł

Przewiń do góry