REFERENCJE

Niektóre listy referencyjne i rekomendacyjne od moich klientów

DARIUSZ

Global Project Manager

Miałem przyjemność poznać Adama na firmowym szkoleniu menadżerskim. W momencie zmiany stanowiska skorzystałem z jego oferty coachingu indywidualnego. Do dzisiaj doceniam nasze rozmowy – bardzo pomogły mi w komunikacji z moim zespołem, oraz w określeniu mojej ścieżki kariery. Zaproponowane przez Adama narzędzia i techniki stosuję regularnie, zarówno w zyciu prywatnym jak i w pracy. Polecam serdecznie!​

MAŁGORZATA DOUGLAS​

Lektor j. angielskiego​

Adam potrafi niezwykle trafnie określić problem i wskazać drogę. Ma niezwykłą łatwość kontaktu z ludźmi i od razu wzbudza tak ważne w trudnych sytuacjach zaufanie. Jego osobowść i wiedza łączą się w idealną całość, pozwalając nam poddać się jego sugestiom i w efekcie rozwiązać problem. Szczerze polecam.

PATRYK

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

Miałem przyjemność kilka razy już spotkać się z Adamem. Jego profesjonalizm oraz łatwy w nawiązaniu kontakt pomaga, szczególnie kiedy padają pytania ważnego kalibru. Miła atmosfera, ale i wymagane skupienie sprawiło, że miałem wrażenie, iż Adam pcha mnie w dobrym kierunku, a nie ciśnie mną na ślepo, poza wyznaczonym przejściem i to na czerwonym świetle… Bardzo polecam.​

KATARZYNA

Freelancerka​

Znajomy polecił mi Adama w momencie, gdy stanęłam na zawodowym rozstaju dróg i nie potrafiłam ruszyć do przodu. Już po pierwszej sesji wyszłam ze spotkania pełna energii i co najważniejsze nadziei, że rozwiążę swój problem.. Adam, jako coach, oferuje pełny pakiet – jest uważnym słuchaczem; intuicyjnie potrafi wychwycić sedno problemu; zostawia przestrzeń na refleksje; wspiera, ale nie narzuca się z rozwiązaniami; a przy tym zaraża kreatywną energią i humorem. Szczerze polecam Adama wszystkim poszukującym swej drogi zawodowej, choć myślę, że w życiowych rozterkach również jest w stanie pomóc.

Każde szkolenie jest dostosowane do potrzeb klienta i jego firmy. Zapraszam na rozmowę by określić potrzeby szkoleniowe Twojej firmy i wybrać program szkoleń, który dla Ciebie będzie najlepszym rozwiązaniem.  

Poniżej kilka listów referencyjnych ze szkoleń, które przeprowadziłem. 

SZKOLENIA - LISTY REFERENCYJNE

Przewiń do góry